INFOLINIA Z PSYCHOLOGIEM - ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

Wychodząc naprzeciw potrzebom zgłaszanym przez pacjentów onkologicznych poprzez programy Pacjent Wykluczony i ONKOfundusz, Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych uruchamia od września infolinię z psychologiem.

Zapisy są już możliwe!

Infolinia będzie uzupełnieniem naszego programu Pacjent Wykluczony, który od 2013 r. wspiera pacjentów onkologicznych zagubionych w systemie, będzie działać dwa razy w miesiącu. Cenną pomocą będzie także skrzynka mailowa, na którą stale będą mogli zgłaszać się pacjenci po pomoc w znalezieniu psychologa w okolicy (zarówno na NFZ, jak i prywatnie) czy grupy wsparcia.

Pomoc w znalezieniu psychologa powinna być nieodłączną częścią kompleksowej opieki nad pacjentem onkologicznym, który w obliczu diagnozy potrzebuje wsparcia, poszukania odpowiedzi na pytania, zaś uzyskana porada psychologiczna pomaga w procesie zdrowienia lepiej przejść przez wszystkie etapy leczenia onkologicznego, również powrócić do codzienności po jego zakończeniu.

Chorujesz na nowotwór? Oczekujesz diagnozy onkologicznej lub jesteś na dalszym etapie leczenia? Czujesz się zagubiony w trudnej sytuacji? Doświadczasz trudnych emocji? Potrzebujesz wsparcia psychologicznego i informacyjnego?

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z psychologiem Ewą Dubaniewicz:

  • osobiście do siedziby PKPO przy ul. Miedzianej 3A/ lok. 3 w Warszawie
  • mailowo na adres e-mail info@pkpo.pl
  • telefonicznie nr tel. 224 283 631

Terminy najbliższych konsultacji:

19 września 2022, w godz. 13.30 – 14.30

26 września 2022, w godz. 13.30 – 14.30

Prosimy o wcześniejszy telefon do nas na nr tel 224 283 631 lub mail na adres info@pkpo.pl, aby umówić się na dogodny termin i godzinę konsultacji.

 

Pamiętaj, że Twój stan psychiczny może mieć pozytywny lub negatywny wpływ na proces leczenia onkologicznego. Wiele zależy od Ciebie.

Aktywnie wspieraj proces leczenia. 

©2022 Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners